Společné akce

Slet čarodějnic a čarodějů 29.4.2021

Slet jsme začali společným představením všech čarodějnic a čarodějů. Čarodějové si opekli párky a posvačili. Čarodějnice Minerva byla pověřena hlavní čarodějnicí Kanimůrou, aby čarovala. Vyčarovala podobiznu hlavní čarodějnice, lektvar lásky a bublající lektvar. Pak přišla řada na malé čaroděje a čarodějnice - plnili čarodějnické disciplíny (sbírali netopýry, házeli kosti do kotlíku, přenášeli žabí vajíčka, létali na koštěti, házeli na netopýří kuželky, zdolávali močál přes kameny, zametaly fazolepro obry, hádali z tajemných lahví). Všichni po splnění získali řidičský průkaz na koště.

Den Země 22.4.

Po návratu do školky jsme slavili "Den Země - 22.4." Ve středu jsme plnili zábavné disciplíny na školní zahradě: "zachraňovali jsme berušky, váleli sud do mraveniště, házeli včelku do úlu, chytali rybičky, skládali obrázky z pet-vršků, skákali přes kytičky a sázeli je dle barviček, skákali v pytli, poznávali přírodniny dle hmatu, prolézali tunelem s lopatkou za krtečkem"
Dopoledne jsme si moc užili. Svítilo nám sluníčko.
Ve čtvrtek proběhla ve školce ukázka živých zvířat, prohlédli jsme si hady, agamu, varana, štíry, pavouka a sovu pálenou.
Seznámili jsme se s jejich životem a některá zvířátka jsme si mohli i pohladit. Zvířata i přírodu mají děti moc rády a těšíme se, že další školní rok "Den Země" oslavíme už se všemi dětmi.

Distanční vzdělávání předškoláků

Videa

Mikuláš

Dravci 30.9.2020

Přes silnici za ruku 22.9.2020

Hrátky na zahradě - září 2020